درباره ما

زکات علم نشر آن است…

از دی ماه ۱۳۹۴ با هدف ارتقای سطح علمی و عملی علاقمندان برق و الکترونیک، حضور خود را در تلگرام با کانال مدارهای کاربردی الکترونیک اعلام کردیم. این کانال با توجه به محتوای انحصاری خود به سرعت پیشرفت کرد و تعداد اعضای آن به بیش از ۲۵۰۰۰ نفر رسید. از مهر ماه ۱۳۹۵ نام کانال به: کانال فروشگاه مگا مدار تغییر یافته و در همین راستا سایت فروشگاه مگا مدار نیز تأسیس گردید.

سایت فروشگاه مگا مدار، با هدف ارائه بهترین خدمات و محصولات، و کاملترین و کاربردی ترین مطالب و آموزشها، برای استفاده اعضای کانال و دیگر بازدید کنندگان سطح وب که کمتر با شبکه های اجتماعی سر و کار دارند راه اندازی شد؛ و امروز مفتخریم که توانسته ایم رضایت تعداد زیادی از کاربران خود را بدست آوریم.

سایت فروشگاه مگا مدار از دو قسمت تشکیل شده است:

فروشگاه قطعات الکترونیک

سعی ما در فروشگاه فروشگاه مگا مدار عرضه منابع ارزشمند برق و الکترونیک و فروش قطعات الکترونیک کمیاب و فروش ماژول های الکترونیکی است.

شما در فروشگاه ما می توانید قطعات الکترونیکی ، انواع ماژول و برد الکترونیکی ، کیت آموزشی ، کتاب الکترونیک ، مجله الکترونیک ، فیلم آموزش الکترونیک و هر چه که لازم دارید را خریداری کنید.

وبلاگ فروشگاه مگا مدار

در وبلاگ فروشگاه مگا مدار مطالبی کاربردی در قالب مقاله های تخصصی الکترونیک ، آموزش تعمیرات مدارات الکترونیک ، پروژه های الکترونیک ، دانلود نرم افزارهای الکترونیک ، کتابهای الکترونیک و مجله های الکترونیک ، فیلم های آموزش الکترونیک ، معرفی سایت های الکترونیک ، اخبار الکترونیک و غیره قرار داده شده است که کاربران می توانند از مطالب این بخش به صورت کاملاً رایگان برخوردار شوند.

در پایان امیدواریم که بتوانیم در این مسیر قدمی هرچند کوچک به سوی پیشرفت و تعالی کشور عزیزمان ایران برداریم. لازمه این حرکت اسقبال شما کاربران گرامی است.

فروشگاه مگا مدار را در اینستاگرام ، آپارات و تلگرام دنبال کنید.

با آرزوی موفقیت روزافزون…