درباره ما

زکات علم نشر آن است…

از دی ماه 1394 با هدف ارتقای سطح علمی و عملی علاقمندان برق و الکترونیک، حضور خود را در تلگرام با کانال مدارهای کاربردی الکترونیک اعلام کردیم. این کانال با توجه به محتوای انحصاری خود به سرعت پیشرفت کرد و تعداد اعضای آن به بیش از 25000 نفر رسید. از مهر ماه 1395 نام کانال به: کانال مگامدار تغییر یافته و در همین راستا سایت مگامدار تأسیس گردید؛ و فعالیت ما به مدت 3 سال با همین نام ادامه یافت.

از ابتدای سال 1398 با هدف برندسازی و گسترش فعالیت‌ها نام سایت به فروشگاه مگامدار تغییر یافته و دامنه megamadar.com ثبت شد؛ و درپی آن برند مگامدار با شماره 366656 ثبت گردید.

فروشگاه مگامدار ، با هدف ارائه بهترین خدمات و محصولات، و کاملترین و کاربردی ترین مطالب و آموزشها، برای استفاده اعضای کانال و دیگر بازدید کنندگان سطح وب که کمتر با شبکه های اجتماعی سر و کار دارند راه اندازی شد؛ و امروز مفتخریم که توانسته ایم رضایت تعداد زیادی از کاربران خود را بدست آوریم.

سایت فروشگاه مگامدار از دو قسمت تشکیل شده است:

فروشگاه قطعات الکترونیک

سعی ما در فروشگاه فروشگاه مگامدار عرضه منابع ارزشمند برق و الکترونیک و فروش قطعات الکترونیک کمیاب و فروش ماژول های الکترونیکی است.

شما در فروشگاه ما می توانید قطعات الکترونیکی ، انواع ماژول و برد الکترونیکی ، کیت آموزشی ، کتاب الکترونیک ، مجله الکترونیک ، فیلم آموزش الکترونیک و هر چه که لازم دارید را خریداری کنید.

وبلاگ فروشگاه مگامدار

در وبلاگ فروشگاه مگامدار مطالبی کاربردی در قالب مقاله های تخصصی الکترونیک ، آموزش تعمیرات مدارات الکترونیک ، پروژه های الکترونیک ، دانلود نرم افزارهای الکترونیک ، کتابهای الکترونیک و مجله های الکترونیک ، فیلم های آموزش الکترونیک ، معرفی سایت های الکترونیک ، اخبار الکترونیک و غیره قرار داده شده است که کاربران می توانند از مطالب این بخش به صورت کاملاً رایگان برخوردار شوند.

در پایان امیدواریم که بتوانیم در این مسیر قدمی هرچند کوچک به سوی پیشرفت و تعالی کشور عزیزمان ایران برداریم. لازمه این حرکت اسقبال شما کاربران گرامی است.

فروشگاه مگامدار را در اینستاگرام ، آپارات و تلگرام دنبال کنید.

با آرزوی موفقیت روزافزون…