قوانین مشتریان فروشگاه مگامدار

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب فروشگاه مگامدار برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین مشتریان مرتبط با خریداران جلب می‌نماییم:

طبق قوانین مشتریان فروشگاه مگامدار، اشتراک در خدمات فروشگاه مگامدار به منزله پذیرش 100 درصد قوانین از طرف کاربر خواهد بود. مشتری موظف است قبل از خرید از فروشگاه مگامدار، تمامی اطلاعات ارائه شده در مورد محصول یا محصولات مورد علاقه خود را مطالعه و سپس اقدام به خرید نماید.

رعایت حریم شخصی فروشگاه

همه مطالب در سایت مگامدار، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مگامدار جزئی از دارایی فروشگاه مگامدار محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار مگامدار است. لذا هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، پیگرد قانونی دارد.

نظرات کاربران و محتوای سایت

همواره سعی ما بر آن است، با نهایت دقت و توجه، به انتشار محتوا (از جمله مشخصات محصولات و …) بپردازیم؛ با این حال فروشگاه مگامدار تضمین نمی‌کند که توضیحات محصولات و یا دیگر مطالب سایت عاری از اشتباه باشد.

به همین دلیل اگر کالای خریداری شده با اطلاعات درج شده در سایت مغایرت داشته باشد، مرجوع نمودن کالا با رعایت شرایط استرداد کالا ممکن خواهد بود.

فروشگاه مگامدار هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت نظرات منتشر شده در سایت ندارد؛ و نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنای تایید محتویات آن نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، این نظرات را مبنای انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

ممکن است مشخصات محصولات، بدون اطلاع قبلی کاربران تغییر کند؛ لذا تنها پس از مطالعه کامل مشخصات محصول، سفارش خود را نهایی کنید؛ و اگر برای مدت زمان طولانی محصولات را در سبد خرید خود نگاه داشته‌ اید، حتماً قبل از تأیید نهایی، مجدداً قیمت و ویژگی های آن را بررسی نمایید.

در ادامه، شرایط خرید اینترنتی امن و معتبر از فروشگاه مگامدار ذکر شده است؛ و کلیه مشتریان موظفند پیش از خرید، نکات زیر را مطالعه نمایند. بدیهی است ثبت سفارش در سایت به منزله پذیرش قوانین مشتریان فروشگاه مگامدار خواهد بود و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

حساب کاربری

 • برای استفاده از خدمات فروشگاه مگامدار بایستی هر کاربر، اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی یک حساب کاربری ایجاد نماید.
 • کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته‌شده در زمان ثبت‌نام و خرید محصول را به‌صورت صحیح و به‌روز وارد کند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام شده شخص کاربر است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، فروشگاه مگامدار مجاز به پیگیری قضایی نزد مراجع ذی‌صلاح است. همچنین در صورت ایجاد تغییر در اطلاعات، کاربر ملزم به تغییر و به‌روزرسانی اطلاعات است، در غیر این صورت تا زمان به‌روزرسانی اطلاعات، اطلاعات قبلی مبنای عمل قرار می‌گیرد.
 • کاربر موظف است صرفاً با ایمیل و شماره متعلق به خود نسبت به ثبت‌نام در فروشگاه مگامدار اقدام نماید.
 • مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که درنتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفاً بر عهده وی است. کاربر بدین‌وسیله موافقت می‌نماید هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعاً به فروشگاه مگامدار اطلاع دهد. تا زمانی که اطلاع‌رسانی به فروشگاه مگامدار انجام‌نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام‌شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.
 • کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کند و مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به خدمات مربوط به فروشگاه مگامدار انجام می‌شود به عهدۀ کاربری که اطلاعات هویتی وی ثبت شده است خواهد بود.
 • مسئولیت‌های قانونی بهره‌برداری از خدمات فروشگاه مگامدار در مورد کاربر شخص حقوقی، متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.
 • کاربر همۀ پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل پیام‌های ارسال‌شده از ناحیۀ نامبرده غیرقابل استماع است.
 • کاربر آگاه است با ثبت‌نام در فروشگاه مگامدار، ممکن است در راستای معرفی محصولات و خدمات و یا اطلاع‌رسانی رویدادها، ایمیل و یا پیامی را از فروشگاه مگامدار دریافت نماید.
 • کاربر می‌پذیرد که فروشگاه مگامدار ممکن است از طریق ارسال پیامک به شماره از قبل تعریف‌شده، یا ایمیل به نشانی اعلامی توسط کاربر در زمان احراز هویت، به‌عنوان راه ارتباطی فروشگاه مگامدار با وی استفاده کند.

قیمت‌ها و موجودی کالاها

 • کلیه قیمت‌های مندرج در فروشگاه مگامدار به‌روز و صحیح می‌باشد؛ و اگر کالایی مشمول فروش عمده باشد درصفحه همان محصول درج شده است.
 • با توجه به تعداد بالای اقلام فروشگاه و حجم بالای خرید و فروش این اقلام، موجودی کالاها در وب‌سایت درج نمی‌گردد؛ ازاین‌رو در موارد خاص احتمال ناموجود یک یا چند ردیف کالا به هنگام ارسال سفارش وجود دارد؛ در این حالت، این موارد از طریق تماس تلفنی به اطلاع خریدار خواهد رسید تا در صورت تمایل نسبت به جایگزینی کالا و یا بازپرداخت مبلغ نواقص سفارش به‌صورت کد تخفیف برای سفارش بعد و یا واریز به‌حساب اقدام گردد.
 • همچنین در صورت تغییر قیمت‌ها، سفارش‌هایی که قبل از تغییر قیمت ثبت و پرداخت ‌شده‌اند مشمول قیمت‌های جدید نخواهند شد مگر اینکه قیمت مندرج در فروشگاه مگامدار به دلیل خطای انسانی اشتباه درج‌شده باشد.

ثبت سفارش کالا

 • سوالات پیش از خرید را حتماً در بخش نظرات همان محصول مطرح کنید.
 • مشتریان می‌بایست در زمان ثبت سفارش نسبت به پرداخت مبلغ کل سفارش اقدام نمایند؛ بدیهی است سفارشی که تسویه نشده باشد، بسته‌بندی و ارسال نخواهد شد.
 • در هنگام سفارش، مشتریان باید مشخصات فردی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس، کد پستی و… را به طور صحیح و کامل وارد نمایند. در غیر این صورت، بروز هرگونه مشکل در بررسی، تهیه و ارسال بسته از جمله عدم ارسال یا گم شدن بسته، پرداخت جریمه، افزایش هزینه ارسال و… برعهده مشتری خواهد بود.
 • امکان لغو سفارشاتی که به واسطه آن، محصولی تولید یا خریداری شده است، وجود ندارد. اگر مبلغی پیش از سفارش، بابت بیعانه دریافت گردد، مشتری موظف است مابقی مبلغ را نیز در صورت تهیه سفارش پرداخت نماید. در غیر این صورت مگامدار می‌تواند نسبت به مطالبه مابه تفاوت ادعا نماید.
 • در برخی موارد قابلیت تهیه مجدد محصولات سفارشی وجود ندارد. لذا فروشگاه مگامدار تضمین نمی‌‌کند که در آینده بتواند آن کالا را تهیه نماید.
 • در مورد محصولات دانلودی، هزینه پرداختی از طرف مشترک، فقط به منظور دریافت لینک دانلود محصول مورد نظر بوده و شامل دریافت هیچ نوع خدمات دیگری نمی‌گردد.
 • در مورد محصولات دانلودی، لینک دانلود در سفارشات تکمیل شده بلافاصله در حساب کاربری خریدار درج می‌شود. عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی‌گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل به پشتیبانی، باید تا رفع مشکل منتظر بماند و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.

ارسال کالا

 • روش ارسال پیش فرض در فروشگاه مگامدار پست پیشتاز است و زمان تحویل محصول به مشتری بین 2 تا 4 روز کاری می‌باشد. مرسولات ارسالی با پست از «سامانه رهگیری مرسولات پستی» قابل رهگیری می‌باشند.
 • سفارش‌ها در شرایط عادی حداکثر طی یک روز کاری پس از تکمیل سفارش پردازش می‌گردند؛ در این حالت وضعیت سفارش به «در حال انجام» تغییر می‌کند. این زمان در شرایط خاص و ایام تعطیلات، احتمال افزایش به دو یا سه روز کاری را خواهد داشت و در صورت تأخیر بیشتر از طریق ارتباطات الکترونیک به اطلاع مشتری خواهد رسید.
 • هزینه بسته‌بندی و ارسال سفارش‌های با مبلغ کمتر از 500 هزار تومان بر عهده مشتری می‌باشد و سفارش‌های بیشتر از 500 هزار تومان به صورت رایگان برای مشتری ارسال می‌شوند.
 • سفارشاتی که روش ارسال با پیک در آن ها انتخاب شده است، پس از ثبت و بررسی و درصورت کامل بودن موجودی و نبود موانع دیگر،  بلافاصله برای ارسال آماده می‌شوند. اگر برای زمان ارسال محدودیت خاصی دارید و یا مایل به تغییر سفارش خود هستید، سریعاً با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید و  موضوع را در میان بگذارید؛ زیرا در صورت ارسال بسته لغو سفارش امکان‌پذیر نخواهد بود. همچنین نکات مورد نظر خود را هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات مطرح نمایید.
 • با توجه به اینکه تمام مرسولات بیمه می‌شوند، تمام مسئولیت‌ها و آسیب‌های احتمالی در حین حمل بر عهده طرف قرارداد حمل کالا بوده و هرگونه پیگیری بر عهده خریدار بوده و فروشگاه تنها بر اساس تعهد معنوی، در حد توان در این مسیر مشتریان را یاری خواهد کرد.

استرداد کالا

 • فروشگاه مگامدار یک فروشگاه چندفروشندگی با فروشندگان متفاوت است؛ در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را حداکثر تا 48 ساعت پس از دریافت محصول به فروشگاه مگامدار اعلام نماید و فروشگاه مگامدار موظف است ضمن پیگیری مغایرت از فروشنده محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در صورت عدم رفع مشکل، مسئولیت فروشگاه مگامدار صرفاً کسر وجه محصول از حساب فروشنده، و مسترد کردن وجه به خریدار (مطابق با منبع پرداخت وجه) و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.
 • کالاهایی که به دلیل استفاده نامناسب مشتریان، دچار اشکالات فنی یا ظاهری شده اند، قابل برگشت نیستند.
 • فروشگاه مگامدار مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری شده و تحویل شده را ندارد.
 • جهت مرجوع کردن کالا، پس از هماهنگی با بخش پشتیبانی، کالای مورد نظر باید همراه با فاکتور خرید و توضیحات لازم در مورد علت مرجوعی، در بسته بندی مناسب به آدرس فروشگاه مگامدار بازگشت داده شود؛ در صورت عدم انجام این کار و یا بروز ایراد فنی در کالا هنگام حمل‌ونقل، امکان مرجوعی آن از بین خواهد رفت و هزینه برگشت بر عهده مشتری خواهد بود. 
 • در صورتی که کالایی مرجوع شود و مشخص گردد که مشکل مطرح شده درباره کالا صحیح نیست، پس از دریافت هزینه ارسال و هزینه تست فنی از مشتری، کالا مجدداً به وی بازگردانده می‌شود. کالاهایی که یکبار مرجوع شده‌اند و نقص یا ایراد آن ها توسط فروشگاه مگامدار تأیید نشده است، دیگر قابل برگشت نخواهند بود؛ لذا توجه نمایید در صورتی‌که قصد مطرح کردن چندین عیب و نقص برای یک کالا را دارید، همه‌ موارد را به طور کامل در برگه قید کنید و همراه با کالا ارسال نمایید. ارجاع بدون ذکر کتبی عیب کالا پذیرفته نمی‌شود.
 • در صورتی‌که امکان مشاهده خرابی و معیوب بودن محصول بدون بازکردن بسته‌بندی وجود داشته باشد، بایستی بدون باز کردن کالا مرجوع شود؛ همچنین اگر مشاهده خرابی و عیب کالا بدون استفاده از آن ممکن است، باید پیش از استفاده کالا، به فروشگاه ارجاع داده شود؛ در غیر این صورت بازگشت کالا ممکن نخواهد بود.
 • پس از تست کالا های مرجوعی تأیید ایراد یا نقص مطرح شده، فروشگاه طبق شرایط گارانتی هر کالا عمل می‌کند.
 • در صورت خرید بیش از یک کالا، پس از دریافت بسته، ابتدا یک نمونه از آن را تست کنید و در صورت وجود هر گونه عیب و مغایرت بلافاصله، بدون تست مابقی کالاهای خریداری شده، فروشگاه را از این موضوع مطلع کنید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

 • در صورتی‌که کالایی شامل گارانتی باشد، در صفحه محصول قید می‌شود.
 • مهلت بررسی و تطبیق کالاهای موجود در فاکتور خرید با اقلام دریافتی 48 ساعت می‌باشد. در صورت وجود هرگونه مغایرت، می‌توانید در مهلت تعیین‌شده با پشتیبانی فروشگاه تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت رسیدگی‌های لازم به عمل آید. بدیهی است بعد از زمان تعیین‌شده، فروشگاه مگامدار مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.
 • اگر کالاهای شامل گارانتی دچار نقص فنی شوند، صحت ادعای شما را بررسی می‌گردد و در صورتی‌که مشخص شود محصول پیش از ارسال ایراد داشته است، کالای سالم به صورت رایگان برای شما فرستاده خواهد شد و یا کل مبلغ واریز شده به شما برگشت داده خواهد شد.
 • قطعاتی از قبیل میکروکنترلرها، قطعات نیمه‌هادی و … شامل گارانتی نیستند و قابل تعویض نمی‌باشند.
 • دستگاه‌های وارداتی، ماژول‌ها و تمام تجهیزاتی که گارانتی آن‌ها در صفحه کالا در فروشگاه اعلام نشده و دارای گارانتی نمی‌باشند.
 • هزینه ارسال کالا به فروشگاه مگامدار بر عهده فرستنده بوده و بسته‌ها می‌بایست از طریق پست ارسال گردند؛ و در صورت تائید مشکل، کالای تعویض یا تعمیر شده با هزینه فروشگاه ارسال می‌گردد. در مواردی که کالا دارای مشکل نبوده و کاربر قادر به استفاده درست از دستگاه نیست، هزینه ارسال مجدد از کاربر دریافت و سپس کالا برگشت داده می‌شود.

  شایان‌ذکر است فروشگاه مسئولیتی در قبال راه‌اندازی و یا آموزش استفاده از ماژول‌ها، تجهیزات و یا دستگاه‌های وارداتی و مواردی ازاین‌دست نداشته و ازآن‌رو که در صفحه مربوط به کالا تمامی اطلاعات و محتویات محصول به مشتری ارائه‌شده است، مسئولیت بعدی در قبال ارائه اطلاعات بیشتر و یا نحوه راه‌اندازی بر عهده فروشگاه نمی‌باشد.

  سقف خسارات اثبات شده به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و فروشگاه مگامدار هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

شرایط و تعهدات فروشگاه مگامدار

 • فروشگاه مگامدار می تواند در صورت صلاحدید، در هر زمان و به هر دلیل، بدون ارائه توضیح به کاربر، یک محصول را به طور کامل از سایت حذف کرده، فروش آن را متوقف نماید.
 • فروشگاه مگامدار در هر زمان می تواند قیمت محصولات و خدمات خود را به صلاحدید خود تغییر دهد.
 • فروشگاه مگامدار حق تغییر شرایط و مقررات سایت را در هر زمان برای خود محفوظ می دارد.
 • فروشگاه مگامدار هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد؛ و بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد.
 • فروشگاه مگامدار در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 • خدمات فروشگاه مگامدار به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و اگر محصولی شامل گارانتی باشد در صفحه محصول درج می‌گردد. در غیر اینصورت هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی‌شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای فروشگاه مگامدار که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و فروشگاه مگامدار هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد؛ و فروشگاه مگامدار تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی نخواهد بود.
 • فروشگاه مگامدار منتهای تلاش خود را برای قرارگرفتن محتوای صحیح و یکنواخت می‌نماید؛ ولیکن هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد و تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد و کاربر به ریسک خود از این وب‌سایت استفاده می‌نماید.

تغییرات قوانین مشتریان

شرایط و مقررات استفاده از خدمات فروشگاه مگامدار تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه فروشگاه مگامدار و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، فروشگاه مگامدار حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می‌داند و نسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه قوانین مشتریان در وب سایت فروشگاه مگامدار در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمناً فروشگاه مگامدار مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت فروشگاه مگامدار کنترل نماید.

با آرزوی موفقیت و رضایت شما از فروشگاه مگامدار.